Minifotbal

Apelează 0729379596

kinder2010Kinder Târgoviște a primit și anul acesta invitația de a face parte din grupul cluburilor selecte care vor juca la ”Dolphin Cup”! Turneul, ajuns la ediția a șasea, este organizat de Viitorul Contanța, în colaborare cu Academia Hagi. Târgoviștenii vor participa cu trei grupe, la categoriile 2005, 2006 și 2010 (foto).

 

Grupele 2005 (antrenor Valentin Marian), 2006 (Valentin Marian) și 2010 (Edy Prisăcaru), de la Kinder Târgoviște vor participa și anul acest la ”Dolphin Cup”, unul dintre cele mai puternice turnee din fotbalul pentru copii, din România!

Primii care vor intra în competiție sunt cei de la 2006 (18-20 mai), urmând ca cei de la 2005 să joace între 25 și 27 mai. Grupa 2010 va participa la ”Dolphin Cup 2018” în perioada 15-17 iunie.

Iată programul la categoria 2006!

Grupa A
FC Viitorul
Prosport Academy București
Victoria Delta Tulcea
Interstar Sibiu
Luceafărul Brăila
Zimbru Chișinău

Grupa B
CSM Focșani
CSA Steaua
New Stars București
Kinder Târgoviște
Corona Brașov
Isport Rm. Vâlcea

Vineri, 18 mai 2018:
ora 9.00 FC Viitorul - Zimbru Chișinău (Grupa A)
ora 9.00 CSM Focșani - Isport Rm. Vâlcea (Grupa B)
ora 10.00 Prosport Academy - Luceafărul Brăila (Grupa A)
ora 10.00 CSA Steaua - Corona Brașov (Grupa B)
ora 11.00 Victoria Delta Tulcea - Interstar Sibiu (Grupa A)
ora 11.00 New Star București - Kinder Târgoviște (Grupa B)
ora 12.00 FC Viitorul - Prosport Academy (Grupa A)
ora 12.00 CSM Focșani - CSA Steaua (Grupa B)
ora 15.00 Luceafărul Brăila - Victoria Delta Tulcea (Grupa A)
ora 15.00 Corona Brașov - New Star București (Grupa B)
ora 16.00 Zimbru Chișinău - Interstar Sibiu (Grupa A)
ora 16.00 Isport Rm. Vâlcea - Kinder Târgoviște (Grupa B)
ora 17.00 Victoria Delta Tulcea - FC Viitorul (Grupa A)
ora 17.00 New Star București - CSM Focșani (Grupa B)
ora 18.00 Interstar Sibiu - Luceafărul Brăila (Grupa A)
ora 18.00 Kinder Târgoviște - Corona Brașov (Grupa B)
ora 19.00 Prosport Academy - Zimbru Chișinău (Grupa A)
ora 19.00 CSA Steaua - Isport Rm. Vâlcea (Grupa B)

Sâmbătă, 19 mai 2018:
ora 9.00 Zimbru Chișinău - Luceafărul Brăila (Grupa A)
ora 9.00 Isport Rm. Vâlcea - Corona Brașov (Grupa B)
ora 10.00 FC Viitorul - Interstar Sibiu (Grupa A)
ora 10.00 CSM Focșani - Kinder Târgoviște (Grupa B)
ora 11.00 Prosport Academy - Victoria Delta Tulcea (Grupa A)
ora 11.00 CSA Steaua - New Star București (Grupa B)
ora 16.00 Luceafărul Brăila - FC Viitorul (Grupa A)
ora 16.00 Corona Brașov - CSM Focșani (Grupa B)
ora 17.00 Interstar Sibiu - Prosport Academy (Grupa A)
ora 17.00 Kinder Târgoviște - CSA Steaua (Grupa B)
ora 18.00 Victoria Delta Tulcea - Zimbru Chișinău (Grupa A)
ora 18.00 New Star București - Isport Rm. Vâlcea (Grupa B)

Duminică, 20 mai 2018:
ora 9.00 Locurile 11-12: 6A - 6B
ora 9.00 Locurile 9-10: 5A - 5B
ora 10.00 Semifinala 1: 1A - 2B
ora 10.00 Semifinala 2: 2A - 1B
ora 11.00 Locurile 7-8: 4A - 4B
ora 11.00 Locurile 5-6: 3A - 3B
ora 15.00 Finala mică
ora 15.00 Finala MARE

Sursa: fcviitorul

Mult succes, tuturor! Și vă vom ține la curent cu evoluțiile puștilor noștri!

Hai, Kinder!

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!

Horoscop