5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

flacara17632Liga 3 - Cu doar câteva minute în urmă s-a încheiat meciul de la Alexandria, dintre FCM și Flacăra Moreni. Intră să vezi rezultatul meciului, urmând să revenim cu toate rezultatele zilei şi clasamentul actualizat! S-au marcat două goluri, ambele în partea a doua a jocului! Succes, Flacăra, pe viitor!

FCM Alexandria - Flacăra Moreni 2-0 (0-0). O primă repriză reuşită pentru morenari, decişi să nu plece de la Alexandria cu... mâna goală! Din păcate, la doar 7 minute de la reluare, gazdele deschid scorul (1-0, min.52)... Zece minute mai târziu, teleormăneni se desprind decisiv (2-0, min.62)...

Dă-ne LIKE, aici - https://www.facebook.com/DBPNT/ sau înscrie-te în grupul dambovitapenet - https://www.facebook.com/groups/566562406689042/ , pentru a fi la curent cu știrile care te interesează!