1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

lazio9943Continuăm să vă oferim COTA 2! Intră și vezi ce meciuri ți-am pregătit pentru ziua de astăzi! Mult succes, tuturor!

RB Salzburg - Lazio CMMD2 (1,30)
După acel 4-2 din tur, credem că lazialii au prima şansă la calificare, chiar dacă în tur austriecii au mers „cap la cap”, până în ultimul sfert de oră, când au primit două goluri în... doar două minute (n.r. - la scorul de 2-2).
(-1,5)CSM Bucureşti - Ştiinţa Bacău H1 (1,55)
Chiar dacă în februarie liderul abia a câştigat, pe teren propriu, în decisiv (15-12), de data asta nu vedem cum ar mai risca, mai ales după acel 3-0 de la Blaj! Cele 5 puncte în plus, demonstrează că CSM Bucureşti este cea mai în formă echipă a momentului, aşa că sperăm ca băcăuancele să plece cu mâna goală din capitală, iar târgoviştencele să vină cu 3 puncte de la Timişoara. Altfel, geaba speranţe...