fciannis1Trupa găeşteanului Mihai Sandu s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Ligii, la un scor care ne scuteşte de comentarii! * Intră să vezi adversarul din sferturi şi programul de mâine al românilor!

FC Iannis - Thurmastone DPC 5-1 (1-1) * Pentru „români” au marcat: Cosmin Milasc, Alex Munteanu, Dorel Niţu, Lucian Trandafir şi... Mihai Sandu * În sferturile de finală ale Cupei Ligii JD Thomas, FC Iannis va întâlni, în deplasare, pe LK United (25 martie) * Mâine, de la ora 12,30 - în Premier League - Anstey Sports Bar: FC Iannis - Bristol Stanford (locul 2) * Meciul se joacă pe „Cropston Road” - „Anstey Nomads FC”, Leicester