patulea57Meciul şi golul! Adrian Pătulea nu se dezminte şi marchează meci de meci în liga secundă din Cipru! Vezi pe ce loc este echipa dâmboviţeanului!

PAEEK KYRENIA - PAFOS FC 2-2(0-1) * Pafos a condus la pauză cu 1-0, după care gazdele au prelaut conducrea în minutul 68 * Peste 8 minute, Pătulea şi-a făcut... datoria, a adus egalarea pe tabela de marcaj, astfel că Pafos continuă să rămână pe locul secund în Liga a 2-a din Cipru, cu 41 de puncte, după etapa a 17-a (n.r. - primele 3 clasate promovează în prima ligă) * Duminică, 5 februarie, în etapa a 18-a: Pafos vs Ethnikos Assia (locul 11, cu doar 14 puncte).