5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 vot)

csmtgvconstanta2023Dambovitapenet, Baschet și Volei / CSM Târgoviște este în semifinale, atât la baschet, cât și la volei. La baschet este nevoie de victorie, obligatoriu, pentru a mai spera la califcare în marea finală. La volei, mâine se joacă primul meci, cu prima șansă pentru echipa noastră! Succes, echipelor noastre! 


La baschet, CSM Târgoviște joacă meciul doi din semifinale, acasă, astăzi, de la ora 19:00, cu CSM Constanța. Scorul general este 1-0 pentru Constanța. O victorie a fetelor noastre ar împinge duelul în jocul 3, decisiv. În cealaltă semifinală scorul este 1-1 și jocul decisiv se joacă la Sf Gheroghe, pe 9 aprilie. 

La volei, CSM Târgoviște va juca primul meci din semifinale, acasă, mâîne, de la ora 17:00, în sala ”Ioan Valerian”, contra surprizei din ”careul de ași”, CSO Voluntari, În celălalt joc, tot mâine, dar de la ora 15:00, Rapid București - Alba Blaj. 

 

_______________
INFO
Te poți înscrie în grupul nostru de facebook, pentru a fi la curent cu toate știrile care apar, în fiecare zi! Click pe linkul alăturat: https://www.facebook.com/groups/566562406689042/

€ / Avem nevoie și de sprijinul tău! Pe 1 decembrie 2023, vom împlini 11 ani de la înființare! www.dambovitapenet.ro este un proiect independent, susținut doar din resurse proprii! Orice sprijin este binevenit! Poți face donații prin linkul de mai jos! Mulțumim, tuturor!

Paypal
http://dambovitapenet.ro/paypal

Revolut
revolut.me/andreihavc sau prin 0727.018689

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii