LIGA 6 – AVANCRONICA ETAPEI

LIGA 6 – AVANCRONICA ETAPEI LIGA 6 – AVANCRONICA ETAPEI

VICTORIE LA MIOVENI!

VICTORIE LA MIOVENI! VICTORIE LA MIOVENI!

DELEGARI LIGILE 4, Onoare si Promotie

DELEGARI LIGILE 4, Onoare si Promotie DELEGARI LIGILE 4, Onoare si Promotie

LIGA 5 - AVANCRONICA ETAPEI

LIGA 5 - AVANCRONICA ETAPEI LIGA 5 - AVANCRONICA ETAPEI

COTA ZILEI 5 septembrie 2015

Ponturi pentru weekendul 4-6 septembrie 2015

LIGA A 3-A, PRIMUL MECI AL RUNDEI

meci7Aseară, la Bradu, s-a desfăşurat primul meci al etapei a 2-a, din seria a 3-a a eşalonului trei, dintre Atletic Bradu – CN D.Golescu, meci încheiat cu scorul de 3-3 * Astăzi, de la ora 17,00 se desfăşoară şi celelalte jocuri ale etape: SCM Piteşti – FC Voluntari II,

Citeste tot...

PE SEMICERC...

handbalvalahia2Start şi în Campionatul Naţional de Handbal – Divizia A, masculin, eşalon în care avem înscrise două echipe – CSU Târgovişte şi Petrol Moreni (ambele în seria A). Meciurile primei etape sunt programate duminică, 6 septembrie. Campionatul feminin debutează

Citeste tot...

CAMPIONATUL NATIONAL AL JUNIORILOR

meci4Etapa a II-a şi pentru juniorii A şi B din Campionatul Naţional – seria a 3-a, din care fac parte şi echipele dâmboviţene. Jocurile se dispută astăzi şi mâine (ora 14,00), după următorul program:

Citeste tot...

LIGA ELITELOR U19

chindiajunioriAAstăzi şi mâine (de la ora 12,00) se dispută meciurile rundei secunde din Liga Elitelor U19 – seria EST, după cum urmează: Sâmbătă, 5 septembrie - LPS Roman – CHINDIA Târgovişte; Viitorul Constanţa – CS Mioveni; FC Voluntari – Dinamo Bucureşti

Citeste tot...

START SI LA JUNIORII C SI E

juniori15Mâine sunt programate primele jocuri – etapa I, din Campionatul Judeţean al Juniorilor C (n.2001) şi E (n.2005), după cum urmează: JUNIORI C, etapa I – duminică, 6 sept, ora 9,00: Flacăra Moreni – Chindia Târgovişte (stadion Flacăra II; C.Neagu – B.Duţu, A.Vedeanu)

Citeste tot...

MAINE DEBUTEAZA JUNIORII D

juniori16E12 echipe sunt gata pentru startul noului sezon al Campionatului Judeţean al Juniorilor D (născuţi după 01.01.2003). Prima etapă, programată mâine, de la ora 17,00, se prezintă astfel:

Citeste tot...

ASTAZI - PRIMUL MECI AL RUNDEI LA LIGA A 3-A!

meci44Seria a 3-a a Ligii a 3-a, programează astăzi, de la ora 17,00, primul meci al etapei cu numărul 2: Atletic Bradu – Colegiul Naţional Dinicu Golescu C-lung Muscel. Restul partidelor se vor desfăşura mâine, sâmbătă, 5 septembrie, de la ora 17,00, după următorul

Citeste tot...

UNDE SI CINE... ARBITREAZA!

meci6Vă prezentăm mai jos, delegările arbitrilor dâmboviţeni, pentru jocurile din acest final de săptămână: Astra Giurgiu – FC Baloteşti (CN Juniori A şi B – stadion Prahova, Ploieşti, sâmbătă, 5 sept, orele 12,00 şi 14,00): Adrian Dumitru – Ionuţ Duţu, Ana Maria Gheorghiţă.

Citeste tot...

Aici, deciziile CCD de ieri!

meci445pucioasa1.Se amână pentru şedinţa din 10 septembrie sesizarea echipei Unirea Lucieni, privind folosirea unui junior în ambele meciuri programate în prima etapă (juniori + seniori); 2.Antrenorul secund al echipei Flacăra Ghineşti – Constantin Tudorache a fost suspendat 1 (una)

Citeste tot...

5 LEI PENTRU... CHINDIA!

liga2ucluj5„Asociaţii” au decis ca meciurile Chindiei să nu mai fie urmărite pe... gratis, Târgoviştea fiind cam ultima echipă din Liga a 2-a care a lăsat porţile larg „deschise” la toate meciurile * Începând cu meciul din etapa a 3-a (12 septembrie), suporterii vor avea de ales

Citeste tot...

LIGA 4 – AVANCRONICA ETAPEI

meci46Sâmbătă sunt programate meciurile etapei a 5-a în Liga a 4-a * După primele 4 etape complete avem 3 echipe cu punctaj maxim: Flacăra Moreni, Voinţa Perşinari şi Unirea Ungureni *  Meciul rundei pare să fie unul dintre derbiurile locale: Voinţa Perşinari – Recolta

Citeste tot...

PROGRAMUL COMPLET AL TURULUI V - CUPA ROMANIEI

meci7Marţi 8 septembrie şi miercuri 9 septembrie, sunt programate cele 18 meciuri ale Turului V din Cupa României Timişoreana, faza naţională, ediţia 2015-2016. Toate meciurile se vor desfăşura de la ora 16,30 * Jocul Bucovina Pojorâta – FCM Dorohoi

Citeste tot...

Liga 4 - Rezultate restante si clasament, la zi!

meci001flacaradarmanestiAseară s-au disputat cele două restanţe ale Ligii 4, încheiate cu următoarele rezultate: Bradul Moroieni – Flacăra Moreni 2-9 si Gloria GM Corneşti – Recolta G.Şuţii 4-0

Citeste tot...