1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

csmaradCSM Târgoviște se impune în ”clasicul” din baschetul feminin românesc! În urmă cu puține momente s-a încheiat partida dintre CSM Târgoviște și ICIM Arad. Vezi scorul final și câteva informații de la meci! Vom reveni cu rezultatele complete și clasamentul, actualizat!

CSM Târgoviște – Arad 71-63
(15-19, 24-12, 15-15, 17-17)

Marcatoarele noastre: A Stoenescu - 18, G. Irimia - 13, P. Poole - 10, T.Kilin - 9, M.Coker - 8, A. Chivu - 7, G. Toma - 4, N. Ghiță - 2

Victorie pentru fetele noastre în duelul cu ICIM Arad! După un prim sfert dominat de oaspete, târgoviștencele trec la cârma partidei și fac un sfert doi perfect: 24-12. Felicitări, CSM!