Minifotbal

Apelează 0729379596

juniori9Etapa a 6-a, rezultate neoficiale şi clasamente actualizate, după meciurile programate, aseară, în seriile Nord și Sud. Vezi cine a făcut scorul etapei și cum s-au modificat clasamentele! 

Seria NORD
Flacăra Şuţa Seacă - Viitorul Răzvad 1-2
Victoria Comişani - Pomicola Raciu 2-2
Sportul Runcu - Sportul Voineşti 5-0
Săgeata Gura Ocniţei - Viitorul Ocniţa 9-1
AS Ulmi - Voinţa Pietroşiţa 2-3
Voinţa Bezdead - Voinţa Săcuieni 2-0
ASG Doiceşti - Unirea Lucieni 5-3
Voinţa Tătărani - Voinţa Buciumeni 3-0 (n)
Voinţa Adânca - Luceafărul Dărmăneşti 3-0

Clasament
1.Pietroşiţa 6 6 0 0 38-4 18
2.Răzvad 6 5 1 0 20-7 16
3.Runcu 6 5 0 1 25-10 15
4.Ocniţa 6 4 1 1 23-17 13
5.Raciu 6 4 1 1 16-11 13
6.Adânca 6 4 0 2 12-13 12
7.Ulmi 6 3 0 3 20-13 9
8.Dărmăneşti 6 3 0 3 17-11 9
9.Şuţa Seacă 6 3 0 3 17-15 9
10.Bezdead 6 3 0 3 16-15 9
11.Gura Ocniţei 6 2 1 3 21-11 7
12.Lucieni 6 2 0 4 13-15 6
13.Voineşti 6 2 0 4 12-27 6
14.Doiceşti 6 2 0 4 15-40 6
15.Tătărani 6 1 2 3 11-18 5
16.Săcuieni 6 0 1 4 10-23 4
17.Buciumeni 6 1 0 5 11-29 3
18.Comişani 6 0 1 5 7-28 1

Etapa a 7-a, 17 septembrie
Voinţa Săcuieni - Săgeata Gura Ocniţei
Voinţa Pietroşiţa - Voinţa Bezdead
Unirea Lucieni - AS Ulmi
Pomicola Raciu - Sportul Voineşti
Viitorul Răzvad - Victoria Comişani
Viitorul Ocniţa - Flacăra Şuţa Seacă
Luceafărul Dărmăneşti - Voinţa Tătărani
Voinţa Buciumeni - ASG Doiceşti
Voinţa Adânca - Olimpia Runcu

Seria SUD
Voinţa Podu Rizii - Libertatea Urziceanca 1-2
Viitorul Dobra - Viitorul Gheboaia 3-4
Olimpia Mărceşti - ACS Tărtăşeşti 1-0
Urban Titu II - Publirex Ciocăneşti 11-1
Unirea Nucet - Unirea 2016 Răcari 2-3
Flacăra Ghineşti - Gaz Metan Finta 6-0
Unirea Sl.Moară - Săgeata Branişte 2-2
Fulgerul Lunguleţu - Viitorul Mircea Vodă 6-1
St.Roşu Colacu - Luceafărul Bolovani 1-2

Clasament
1.Răcari 6 5 1 0 38-8 16
2.Urziceanca 6 5 1 0 29-6 16
3.Bolovani 6 5 1 0 30-9 16
4.Gheboaia 6 5 0 1 22-14 15
5.Braniştea 6 4 1 1 22-8 13
6.Titu II 6 4 0 2 30-14 12
7.Lunguleţu 6 3 1 2 25-14 10
8.Colacu 6 3 0 3 22-10 9
9.Nucet 6 3 0 3 20-20 9
10.Ghineşti 6 3 0 3 20-21 9
11.Tărtăşeşti 6 3 0 3 14-18 9
12.Sl.Moară 6 2 1 3 23-21 7
13.Dobra 6 2 0 4 15-20 6
14.Mărceşti 6 2 0 4 12-25 6
15.Ciocăneşti 6 1 0 5 13-37 3
16.Mircea Vodă 6 1 0 5 7-40 3
17.Podu Rizii 6 0 0 6 8-22 0
18.Finta 6 0 0 6 3-45 0

Etapa a 7-a, 17 septembrie
Gaz Metan Finta - Urban Titu II
Unirea 2016 Răcari - Flacăra Ghineşti
Săgeata Branişte - Unirea Nucet
Viitorul Gheboaia - ACS Tărtăşeşti
Libertatea Urziceanca - Viitorul Dobra
Publirex Ciocăneşti - Voinţa Podu Rizii
Luceafărul Bolovani - Fulgerul Lunguleţu
Viitorul Mircea Vodă - Unirea Sl.Moară
St.Roşu Colacu - Olimpia Mărceşti

Seria VEST
În seria Vest nu au fost programate meciuri!

Clasament
1.Vişina 4 4 0 0 32-9 12
2.Mogoşani 4 3 0 1 20-9 9
3.Jugureni 4 3 0 1 19-9 9
4.Cobia 4 3 0 1 19-10 9
5.Corbii Mari 4 3 0 1 13-4 9
6.Răscăieţi 4 3 0 1 15-8 9
7.Odaia Turcului 4 3 0 1 15-10 9
8.Morteni 4 2 0 2 23-9 6
9.Găeşti 4 2 0 2 11-10 6
10.Ungureni 4 2 0 2 11-11 6
11.Picior de Munte 4 1 0 3 10-19 3
12.Burduca 3 1 0 2 4-8 3
13.Potlogi 4 1 0 3 17-28 3
14.Ziduri Odobeşti 3 0 0 3 8-33 0
15.Ioneşti 4 0 0 4 9-23 0
16.Straoşti 4 0 0 4 1-27 0

Etapa a 5-a, 17 septembrie
Olimpia Picior de Munte - Viitorul Ziduri
Voinţa Vişina - Viitorul Găeşti
FC Potlogi - Viitorul Straoşti
AS Corbii Mari - PCM Ungureni
Viitorul Burduca - Olimpia Morteni
Unirea Cobia - Petrolul Răscăieţi
Sportul Mogoşani - Dinamo Odaia Turcului
Voinţa Ioneşti - Spicul Jugureni

comments

Horoscop