1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

meci36Suntem în măsură să vă oferim programul Seriei Sud, din Promoție! Prima etapă este programată pe 25 august, atunci când avem o serie de meciuri atractive! Cu atât mai mult cu cât printre echipele participante avem o serie de nume noi! Mult succes, tuturor! 



Etapa 1, 25 august
Avântul Produlești - Vulturii Speranței Petrești
Gloria Postârnacu - Recolta Gura Șuții II
Neajlovul Puntea de Greci - Unirea Bucșani II
Universitatea Băleni - Gaz Metan Vlădeni
AS Coada Izvorului - Luceafărul Poiana
Dacia Hulubești - Săgeata Cătunu
Juniorul Ciocănești - Rapid Hagioaica
Voința Crevedia - Gaița Bilciurești

Etapa a 2-a, 1 septembrie
Recolta Gura Șuții II - Avântul Produlești
Unirea Bucșani II - Gloria Postârnacu
Gaz Metan Vlădeni - Neajlovul Puntea de Greci
Luceafărul Poiana - Universitatea Băleni
Săgeata Cătunu - AS Coada Izvorului
Rapid Hagioaica - Dacia Hulubești
Gaița Bilciurești - Juniorul Ciocănești
Vulturii Speranței Petrești - Voința Crevedia

Etapa a 3-a, 8 septembrie
Vulturii Speranței Petrești - Recolta Gura Șuții II
Avântul Produlești - Unirea Bucșani II
Gloria Postârnacu - Gaz Metan Vlădeni
Neajlovul Puntea de Greci - Luceafărul Poiana
Universitatea Băleni - Săgeata Cătunu
AS Coada Izvorului - Rapid Hagioaica
Dacia Hulubești - Gaița Bilciurești
Juniorul Ciocănești - Voința Crevedia

Etapa a 4-a, 11 septembrie
Unirea Bucșani II - Recolta Gura Șuții II
Gaz Metan Vlădeni - Avântul Produlești
Luceafărul Poiana - Gloria Postârnacu
Săgeata Cătunu - Neajlovul Puntea de Greci
Rapid Hagioaica - Universitatea Băleni
Gaița Bilciurești - AS Coada Izvorului
Voința Crevedia - Dacia Hulubești
Juniorul Ciocănești - Vulturii Speranței Petrești

Etapa a 5-a, 15 septembrie
Vulturii Speranței Petrești - Unirea Bucșani II
Recolta Gura Șuții II - Gaz Metan Vlădeni
Avântul Produlești - Luceafărul Poiana
Gloria Postârnacu - Săgeata Cătunu
Neajlovul Puntea de Greci - Rapid Hagioaica
Universitatea Băleni - Gaița Bilciurești
AS Coada Izvorului - Voința Crevedia
Dacia Hulubești - Juniorul Ciocănești

Etapa a 6-a, 22 septembrie
Săgeata Cătunu - Avântul Produlești
Rapid Hagioaica - Gloria Postârnacu
Gaița Bilciurești - Neajlovul Puntea de Greci
Voința Crevedia - Universitatea Băleni
Juniorul Ciocănești - AS Coada Izvorului
Dacia Hulubești - Vulturii Speranței Petrești
Luceafărul Poiana - Recolta Gura Șuții II
Gaz Metan Vlădeni - Unirea Bucșani II

Etapa a 7-a, 29 septembrie
Avântul Produlești - Rapid Hagioaica
Gloria Postârnacu - Gaița Bilciurești
Neajlovul Puntea de Greci - Voința Crevedia
Universitatea Băleni - Juniorul Ciocănești
AS Coada Izvorului - Dacia Hulubești
Unirea Bucșani II - Luceafărul Poiana
Recolta Gura Șuții II - Săgeata Cătunu
Vulturii Speranței Petrești - Gaz Metan Vlădeni

Etapa a 8-a, 6 octombrie
Gaița Bilciurești - Avântul Produlești
Voința Crevedia - Gloria Postârnacu
Juniorul Ciocănești - Neajlovul Puntea de Greci
Dacia Hulubești - Universitatea Băleni
AS Coada Izvorului - Vulturii Speranței Petrești
Rapid Hagioaica - Recolta Gura Șuții II
Săgeata Cătunu - Unirea Bucșani II
Luceafărul Poiana - Gaz Metan Vlădeni

Etapa a 9-a, 13 octombrie
Avântul Produlești - Voința Crevedia
Gloria Postârnacu - Juniorul Ciocănești
Neajlovul Puntea de Greci - Dacia Hulubești
Universitatea Băleni - AS Coada Izvorului
Gaz Metan Vlădeni - Săgeata Cătunu
Unirea Bucșani II - Rapid Hagioaica
Recolta Gura Șuții II - Gaița Bilciurești
Vulturii Speranței Petrești - Luceafărul Poiana

Etapa a 10-a, 20 octombrie
Juniorul Ciocănești - Avântul Produlești
Dacia Hulubești - Gloria Postârnacu
AS Coada Izvorului - Neajlovul Puntea de Greci
Universitatea Băleni - Vulturii Speranței Petrești
Voința Crevedia - Recolta Gura Șuții II
Gaița Bilciurești - Unirea Bucșani II
Rapid Hagioaica - Gaz Metan Vlădeni
Săgeata Cătunu - Luceafărul Poiana

Etapa a 11-a, 27 octombrie
Avântul Produlești - Dacia Hulubești
Gloria Postârnacu - AS Coada Izvorului
Neajlovul Puntea de Greci - Universitatea Băleni
Vulturii Speranței Petrești - Săgeata Cătunu
Recolta Gura Șuții II - Juniorul Ciocănești
Unirea Bucșani II - Voința Crevedia
Gaz Metan Vlădeni - Gaița Bilciurești
Luceafărul Poiana - Rapid Hagioaica

Etapa a 12-a, 3 noiembrie
Neajlovul Puntea de Greci - Vulturii Speranței Petrești
Universitatea Băleni - Gloria Postârnacu
AS Coada Izvorului - Avântul Produlești
Dacia Hulubești - Recolta Gura Șuții II
Juniorul Ciocănești - Unirea Bucșani II
Voința Crevedia - Gaz Metan Vlădeni
Gaița Bilciurești - Luceafărul Poiana
Rapid Hagioaica - Săgeata Cătunu

Etapa a 13-a, 10 noiembrie
Gloria Postârnacu - Neajlovul Puntea de Greci
Avântul Produlești - Universitatea Băleni
Recolta Gura Șuții II - AS Coada Izvorului
Unirea Bucșani II - Dacia Hulubești
Gaz Metan Vlădeni - Juniorul Ciocănești
Luceafărul Poiana - Voința Crevedia
Săgeata Cătunu - Gaița Bilciurești
Vulturii Speranței Petrești - Rapid Hagioaica

Etapa a 14-a, 17 noiembrie
Gloria Postârnacu - Vulturii Speranței Petrești
Neajlovul Puntea de Greci - Avântul Produlești
Universitatea Băleni - Recolta Gura Șuții II
AS Coada Izvorului - Unirea Bucșani II
Dacia Hulubești - Gaz Metan Vlădeni
Juniorul Ciocănești - Luceafărul Poiana
Voința Crevedia - Săgeata Cătunu
Gaița Bilciurești - Rapid Hagioaica

Etapa a 15-a, 24 noiembrie
Avântul Produlești - Gloria Postârnacu
Recolta Gura Șuții II - Neajlovul Puntea de Greci
Unirea Bucșani II - Universitatea Băleni
Gaz Metan Vlădeni - AS Coada Izvorului
Luceafărul Poiana - Dacia Hulubești
Săgeata Cătunu - Juniorul Ciocănești
Rapid Hagioaica - Voința Crevedia
Vulturii Speranței Petrești - Gaița Bilciurești

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii