fazaminifotbal361Ce zi, în Superliga Bergenbier! Trei meciuri s-au terminat la egalitate! O echipa a reușit să marcheze de trei ori într-un minut și jumătate! Young Boys pierde primele puncte! Campioana a primit patru goluri. Vezi rezultatele complete și clasamentul, la zi!

Fara dar si poate, surpriza zilei o reprezinta egalul celor de la Young Boys, la capatul unui meci in care au dominat copios, dar nu au reusit sa marcheze decat o singura data. Cei de la Hooligans au intrat in teren cu gandul de a se apara si le-a iesit, cu exceptia golului marcat de Rusu. La final, in chiar ultimele secunde ale meciului, o minge este trimisa spre propria poarta, care trece insa de Radu Ungureanu si… 1-1.

Un alt meci spectaculos a fost United – TIV! Dupa ce oaspetii au condus cu 3-0, in doar un minut si jumatate, cei de la United au marcat de trei ori!

Vom reveni in cursul zilei de maine cu marcatorii, clasamentul fair-play si JUCATORUL ETAPEI!

DIVERTIS – MICRO II 4-4
FC BRANESTI – RED DEVILS 3-1
UNITED – TIV 3-3
YOUNG BOYS – HOOLIGANS 1-1