1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

fazaminifotbal461Ce etapă am avut, astăzi, în Superliga Bergenbier... Liderul a marcat de trei ori! Un meci a fost 2 pauză, 1 final! Scorul zilei: 9-5... Am avut și un egal... Vezi rezultatele, complete, comentarii și clasamentul, la zi!

Micro II si-a trecut in cont o noua victorie, dupa ce la pauza era condusa cu 2-0. Fotbalistii de la Micro II au avut insa puterea sa intoarca scorul si au demonstrat, inca o data, ca 2-0 este cel mai periculos scor...

TIV - Young Boys a fost 0-3, la capatul unui joc in care Tica (Constantin Chivulescu) si-a demonstrat abilitatile... A fost, de departe, omul meciului. Jocul a debutat cu o contestatie, dubla! Gazdele l-au contestat pe Cernea (Young Boys), in timp ce oaspetii l-au contestat pe Radu Ungureanu, care pana la finele saptamanii trecute a facut parte din lotul lor... Revenind la meci, sa mai notam golul superb semnat Radu Seran, dar si evolutia buna a celor de la Young Boys, care, trebuie sa recunoastem, si-a dominat adversarul.

Red Devils - United a fost meciul cu ... 14 goluri! Oaspetii au jucat mai relaxat, dar au rezistat cu brio celor de la Red Devils. Lungeanu in forma, autor a patru goluri si Mindru (2 goluri) au fost jucatorii care facut diferenta. De partea cealalta, trebuie sa il amintim pe Bogdan Ionescu, cel care a marcat trei goluri.

Divertis - FC Branesti a fost 2-2! Asa cum am intuit. S-a jucat barbateste... Un meci cu un scor echitabil. Niciuna dintre formatii nu merita sa piarda... Niciuna sa castige... Un joc echilibrat, din toate punctele de vedere.

MICRO II – HOOLIGANS 3-2
TIV ALL STARS – YOUNG BOYS 0-3
RED DEVILS – UNITED 5-9
DIVERTIS – FC BRANESTI 2-2