1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

fazamecidivertishooligansUltimul meci al zilei a fost duelul dintre Divertis și Hooligans. Am asistat la un recital marca Radu Ionuț, care a făcut pe teren cam tot ce a vrut! Și a marcat cât pentru o echipă!

5-0 a fost rezultatul dintre Divertis și Hooligans, toate golurile fiind reușite de Radu Ionuț, în minutele 8, 14, 23, 28 și 39. Să notăm că același jucător a mai avut alte cinci ocazii uriașe de a înscrie! De partea cealaltă, primul șut puternic l-am consemnat în dreptul lui Postelnicu, în minutul 10.

Divertis: Barbu, Constantin , Iordache, Lepădatu, Arabolu, Stoicescu, Radu Ionuț, Costache, Nastasia, Iancu Victor, Ioniță, Iancu Cătălin

Hooligans: Răducanu, Ghiță A., Stoican, Ghiță Valentin, Postelnicu, Grancea, Nedelcu, Săvulescu.

Cartonașe galbene: Barbu, Iancu Victor.

După victoria pe deplin meritată a campioanei, Divertis se apropie la doar două puncte de locul 2. Și trupa lui Alex Iordache pare că intră în…cărți!