1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 voturi)

csmbaschet006Tribunalul Dâmboviţa a acordat un nou termen pentru data de 02.08.2017, în dosarul 475/120/2017 - care are ca obiect recunoaşterea hotărârii BAT 0383/13 pe speţa Dikeoulakos - CSM Targovişte…

Situaţie delicată în baschetul târgoviştean! Iată ce scrie pe pagina de facebook a clubului CSM, legat de acest subiect: “Pentru buna informare a iubitorilor baschetului, dorim să facem cunoscut faptul ca în aceste condiţii echipa noastra va suporta în continuare sancţiunile impuse de BAT - FIBA şi de FR Baschet. Concret, rămânem în continuare blocaţi în privinţa libertaţii de a efectua transferuri, rămânând foarte puţine jucătoare eligibile pentru a fi legitimate la clubul nostru. Săptămâna viitoare va avea loc o întâlnire între reprezentanţii municipalităţii, conducerea clubului şi conducerea tehnică a echipei, în urma căreia se va cunoaşte viitorul echipei de baschet a clubului. Având în vedere existenţa unui dosar pe rolul instanţei, CSM Târgovişte îşi rezervă dreptul de a dezbate subiectul dosarului numai dupa pronunţarea instanţei”…

Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru, te rugăm să citesti Politica Cookies și Politica de Confidențialitate. Detalii